گارانتی امروز 4

گارانتی امروز 4
access_time

19 تیر 1398

تمرکز بر روی گارانتی میتواند کلید حل مشکلات امروز بسیاری از کسب و کارها گردد . امروزه در یک محدوده قیمتی خاص تمامی کالاهای موجود در بازار با کیفیتی مشابه تولید و در بسته بندی های متفاوت با اختلاف قیمتی اندک به بازار عرضه میگردد اما اون دسته از کالاهایی بفروش میرسند که از گارانتی معتبر تری برخوردادر بوده که اون حس گارانتی خوب را مشتریان قبلی به دیگران گوشزد کرده و از تجربیات خودشان برای دیگران صحبت نموده اند .

عصری که در حال حاضر در آن زندگی میکنیم به عصر سرعت تبدیل شده و همه مردم به ظاهردر یک کمبود زمان زندگی میکنند وهمگی در حال سبقت گرفتن از یکدیگر هستند . تمامی تبلیغات تلویزیونی که قرار است محصولات تولید کنندگان را به معرض فروش برسانند از تکنیک سرعت استفاده میکنند برای مثال در تبلیغات به شما میگویند لاغری تضمینی بمدت یکماه – ترک اعتیاد در کمترین زمان – اگر تا 24 ساعت دیگه این کالا را ازما بخرید به شما فلان درصد تخفیف میدهیم – این شرکتهای تبلیغاتی بخوبی از مزیت سرعت در ارایه و معرفی کالاهای خود سود برده و از این ترفند استفاده های کلانی میبرند . حال با توجه به اینکه این مزیت میتواند یک مزیت جذاب برای فروش کالاهایمان باشد پس چرا از آن استفاده نکنیم .

فروشندگان موفق آن دسته از افرادی هستند که بتوانند در فروش با شرایط برابر نسبت به کالاهای موجود در بازار با سرعت بیشتری کالاهای خودویا از آن مهمتر گارانتی سریعتری به مشتری ارایه دهند . با این ترفند کم هزینه ،یعنی سرعت عمل در ارایه گارانتی ،شما به خودی خود شناخته تر شده اید و بین مشتریان از محبوبیت بیشتری برخوردار خواهید بود .پس با آشنا  کردن نحوه ارایه گارانتی خود به مشتریان ،و چگونگی انجام روال آن ،به مشتریان  خود ارزش داده و فروشگاهتان را نسبت به دیگران متمایز کنید .

 با همین تکنیک ساده و رعایت کردن آن شما اولین گام موفقیت را برداشته اید  تکرار آن و همچنین رعایت اصول تکنیک های مشتری مداری شمارا متفاوت کرده و مشتریا ن از خرید کالای شما برای اثبات یک خرید خوب به دیگران بهانه خوبی دارند.

 در مقاله قبلی گفتیم که خریدار با احساس خود اقدام به خرید کرده و با منطق و عقل خود سعی در اثبات آن دارد.پس با این جمله بسیار برخوردیم که مردم میگویند .من این کالا را از فلان فروشگاه یا شرکت خریدم چون گارانتی خوبی دارد و خیلی سریع به انجام گارانتی اقدام میکنند .